Usługi

Telebim wysokiej jakości z fachową obsługą oraz filmowa dokumentacja imprezy


Z naszym telebimem impreza musi się udać !!!!

Choć weszły na rynek od niedawna trudno dziś sobie wyobrazić jakąkolwiek poważną imprezę plenerową, targową, koncert muzyczny, akcję reklamową, wiec polityczny, czy nawet seminarium naukowe bez pomocy nowoczesnego telebimu. Telebimy, które posiadamy wyróżniają się najwyższą jakością na skutek zastosowania diód o rozdzielczości wyraźnie przewyższającej ofertę ogólnie dostępną na rynku. To w połączeniu z moblinością naszego telebimu, bezproblemowym przenoszeniem z miejsca na miejsce i szybkim montażem oraz profesjonalną obsługą czyni naszą ofertę niezwykle atrakcyjną.

Zaletą urządzenia jest nie tylko możliwość emitowania - na żywo - interesującego nas obrazu przekazywanego na ekran za pośrednictwem kamery, ale także emitowanie innych materiałów w dowolnej porze, jakie organizator danego wydarzenia sobie zażyczy. Mogą to być prezentacje, spoty reklamowe, filmy i inne materiały, dzięki czemu organizator zwiększa stopień efektywnego wykorzystania czasu użytkowania wynajętego urządzenia bez zbędnych przerw z możliwością prezentacji dowolnych treści z reklamami sponsorów włącznie.


Szybkość, technika, jakość

Poziom dzisiejszych imprez, eventów, wymagania odbiorców niosą dla organizatora coraz więcej zadań, obowiązków do dopilnowania. Nic dziwnego, że coraz więcej z nich czyli firmy, instytucje, agencje koncertowe itp. poszukują do pomocy partnerów, którzy przejmą na siebie sporą część obowiązków. Nasze bogate doświadczenia w tej mierze powodują, że doskonale rozumiemy ten problem. Oferowany przez nas telebim mobilny dzięki specjalnym rozwiązaniom jest gotów do pracy już po 15 minutach!!! Powierzchnia 20 metrów kwadratowych umieszczona na odpowiedniej wysokości umożliwia swobodny, niezakłócony odbiór obrazu nawet do 250 metrów, co wynika z zastosowania diód 8 pixeli. Całości dopełnia mobilne studio wyposażone w kamery, nagrywarki. Ruchome głowice oraz własny generator prądotwórczy o mocy 20 KW A powodują, że możemy służyć naszym urządzeniem w szczerym polu!!!


Nagrywanie rejestracja imprez

Jesteśmy jedną z niewielu firm, jeśli nie jedyną, która wraz z wynajęciem telebimu świadczy usługę profesjonalnej rejestracji wydarzenia, dzięki posiadanemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej, profesjonalnej kadrze.Rezerwacja terminów

Ponieważ spora część podmiotów realizuje imprezy plenerowe od maja do końca września wskazany jest uprzedni kontakt z naszą firmą celem dokonania wstępnej rezerwacji.
Galeria

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii ze zdjęciami imprez które obsługiwaliśmy.

Zobacz całość - kliknij tutaj .

Kontakt

Targowa Multimedia
Marian Musiał

Gsm: 501 392 237
Gsm: 501 292 021
Tel. 32 288 70 70
Email: biuro@retro-cars.pl

RETRO-CARS
Wypożyczalnia zabytkowych samochodów

retro_cars

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej strony